Sovány győzelem, de a lényeg a három pont

Tovább menetel a csapat! Győzelem Vasváron is!

Vasvári VSE 0-1 Körmendi FC (0-0)
Gólszerző: Németh Balázs (72.p)

Sovány győzelem de a lényeg a három pont.
Első félidőben szinte végig birtokoltuk a ladbát és irányítottuk a mérkőzést de csak két kapufáig jutottunk. A második játékrész első felében sem változott a helyzet , aztán a 72.percben Németh Balázs révén megszereztük a vezetés és egyben a győzelmet!

U19
Vasvári VSE 2-2 Körmrndi FC (1-1)
Gólszerző: László Dániel (2x)

Mindjárt a meccs elején megszereztük a vezetést László Dánielt ugratták ki és okosan emelte a labdát a kapuba. Félidő elött egyenlített a Vasvár egy fejést követően Szukics Máté még bravurral hárított de a kipattanó vasvári játékos másodszor már nem hibázta el ezzel 1-1.
Második félidőben megfordította a mérkőzést a hazai csapat, egy védelmi hiba után. A 79.percben egy szép akciót követően ismét László Dániel talát a kapuba így alakult ki a 2-2es végeredmény!