vissza1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 előre

Ifj. Molnár Károly interjú

http://www.frisss.hu/ Összegzésről, távlati tervekről beszélgettünk ifj. Molnár Károllyal. Először is az utolsó forduló fiaskójáról szólt: „Jó meccsre volt kilátás a feljövőben levő Lukácsháza ellen. Jó tempóban focizott mindkét gárda. Büntetőből Sipos

EZÜSTÉREM!

Június 2-án befejeződött a 2018/2019-es pontvadászat a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban. Noha a ScottLukácsháza SE 2-4-re legyőzte Körmenden focicsapatunkat, ezüstérmes lett a gárda.A már bajnok Celldömölki VSE ugyanis 5-0-ra nyert

Egyesületünk a közösségi szolgálat fogadó intézmányek adatbázisában

Közösségi szolgálat napló letölthető!A 2011. évi CXC. törvény a Nemzeti köznevelésről előírja a középiskolás diákoknak – az érettségi vizsga előfeltételeként – az 50 órás közösségi szolgálatot. https://www.vdksz.hu/vdksz/letoltheto-dokumentumok

Ezüstért küzdenek a focistáink!

A megye I-es labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Vasvár VSE látogatott Körmendre. Célratörően estek egymásnak a felek, ez a hazaiaknak sikerült jobban, az elsőfélidő 1-0. Nem állt be védekezni továbbra sem

Újra Második helyezett a csapat!

A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában a Kiswire Szentgotthárd VSE jött Körmendre.A régi rivális rangadóján a hazaiak az első félidőben két gólt tudtak szerezni, sőt volt két kapufájuk is.

Megyei Focielit

A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Körmendi FC a 21. fordulóban a tabella 13. helyén állóRumhoz látogatott. A házigazda lelkesen rohamozott, míg a vendégek, úgy tűnik, beérték a szerény döntetlennel.Mert

A Harmadik helyen a focisták

A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának rangadóján az éllovas Celldömölk jöttKörmendre. A közvetlen üldöző vendéglátók mindjárt a találkozó elején,az 5. és a 7. percben egy átlőtt labdából,illetve egy szabadrúgásból

Már két döntetlenre futotta...

Noha a harmadik fordulóban Lukácsházán Czimber M. már a harmadik percben vezetést szerzettcsapatának, a házigazda kiegyenlített (1-1), ezzel megszerezte első pontját a Körmend. A negyedik fordulóban az újonc Szarvaskend volt

Lassan két éve veretlen a Körmendi focicsapat

Kétgólos győzelem hazai pályán

Sima győzelem a Kőszeg ellen

Győzelem a második fordulóban is

Továbbjutás a Vas Megyei Kupában

Továbbjutás a Vas Megyei Kupában!Vasvár VSE 2-3 Körmendi FCHAJRÁ KÖRMEND!!!

5-1-es győzelem az első fordulóban

Körmendi FC- Rábapatyi KSK 5-1

Távozók és az érkezők

Távozók és az érkezők névsora!Távozók:Takács Márton (Sárvár FC) Takács Ádàm (Sárvár FC)Nagy Tamás (Beledi SC)Nyári Bálint (Egyházasrádóci SE)Varga Attila (Király SZE)Török Gergő (Ausztria)Balikó Dániel (Ausztria)Makai István (Ausztria)Báger Zoltán (Ausztria)Érkezők:Tuboly Martin (Őriszentpéter

Vas Megyei Kupa I. forduló

Vas Megyei Kupa I. FordulóCsapatunk nagyarányú győzelemmel jutott tovább!

Magyar Kupa- vereség az első fordulóban

Magyar Kupa Országos!Vereség és kiesés mindjárt az első fordulóban.Büki TK 2-0 Körmendi FCHAJRÁ KÖRMEND!!!

Kezdődik a 2017-2018-as bajnokság

Kezdődik a 2017-2018-as bajnokság!Merőben átalakuló és megfiatalított csapatunkhoz az első fordulóban a Rábapatyi KSK látogat !Körmendi FC - Rábapatyi KSK Aug. 19 17:30Körmend MTE PályaHAJRÁ KÖRMEND!!!

Négy Városok Tornàja

Négy Városok Tornàja Körmend!Csapatunk kora este azaz 18:30-tól játszik a Barcs együttesével! 16:30 Celldömölki VSE - Lenti TE

Íme a 2017-2018-as Megyei I. Osztály mezőnye

2017/2018 szezon Megyei I. osztály mezőnye:1. Szentgotthárd VSE2. Répcelaki SE3. Egyházasrádóci SE4. Rum KSC5. Celldömölki VSE6. Jánosháza VSE7. Kőszegi FC8. Schott Lukácsháza SE9. Körmendi FC10. Király SZE11. Rábapatyi KSK12. Vasvár