vissza1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 előre

Strandfoci bajnokság

Megvan a torna pontos időpontja! 2016. június 24-25-26-án kerül megrendezésre az idei Rába-parti Strandfoci Bajnokság a Körmendi Football Club, valamint Körmend Város Önkormányzata szervezésében.A nevezési lapokat a héten elérhetővé tesszük.

Elemzés

Egy kis elemzés a bajnokságról és arról, hogy mi várható az elkövetkező fordulókban!http://nyugat.igysportolunk.com/index.php/288-vasi-foci-koermend-celldoemoelk HAJRÁ KÖRMEND!!

Niksz Tamás non plus ultra

Niksz Tamás a leggólerősebb játékos az országban (Megyei I. Osztályt figyelembe véve).http://www.vasifoci.hu/tartalom/cikk/355738_az_egesz_orszag_a_kormendi_csatar_hatat_nezi Gratulálunk!

Tovább folytatódik a tavaszi hadjárat

GYŐZELEM A RANGADÓN!Tovább folytatódik a tavaszi "hadjáratunk"!!Körmendi FC 3-1 Rèpcelaki SE Gólszerzők: Niksz Tamás (16.p ; 83.p) ; Takács Ádám (75.p)3-1-es győzelem a 3.helyezett Répcelak ellen!Már a 16. percben megszereztük a vezetést  Niksz

Rendíthetetlenül menetel a Körmendi focicsapat

Körmendi FC 3-0 KISWIRE Szentgotthárd VSE (2-0)Gólszerzők: Török Gergő , Takács Ádám , Takács MártonIsmét egy sima mérkőzést játszott csapatunk. Már az első félidő elején eldőlt a meccs, a 11.percben

Sportbált rendez a Körmendi Football Klub

KÖRMENDI FC SPORTBÁL!2016. Április 30. 19:00Tisztelettel meghívjuk Önt, családját, szurkolókat, és a támogatóinkat a Korona Étterembe,  a Körmendi FC szervezésében rendezett sportbálra!

Érkezik a szintén dobogós Répcelak

RANGADÓRA FEL!Szombaton ismét derbit játszik csapatunk. Hazai pályán fogadjuk a jelenleg harmadik helyezett Répcelak csapatát! A két együttes között hat pontnyi különbség van a tabellán!Körmendi FC - Répcelaki SE 16:00 U19: 14:00Körmend MTE Pálya

Könnyed győzelem a sereghajtó ellen!

Könnyed győzelem a sereghajtó ellen!Kőszegi FC 0-6 Körmendi FCGólszerzők: Niksz Tamás (3) ; Török Gergő ; Horváth Patrik ; Németh BalázsEgyoldalú mérkőzés, nem volt kérdés melyik a jobb csapat és ez

Az ötödik fordulót követően is 100%-os a csapat mérlege

5/5 Sima győzelem hazai pályán!Körmendi FC 6-1 Egyházasrádóci SE Gólszerzők: Németh Balázs (2) Niksz Tamás (3) és Makai IstvánA mérkőzésen végig magabiztosan kézbentartva a meccset hozta a kötelező 3 pontot csapatunk!U19Körmendi FC

Ötödik forduló

Bajnoki mérkőzés!Szombaton a 20. fordulóban hazai pályán fogadjuk az Egyházasrádóc csapatát!

Sovány győzelem, de a lényeg a három pont

4/4Tovább menetel a csapat! Győzelem Vasváron is!Vasvári VSE 0-1 Körmendi FC (0-0) Gólszerző: Németh Balázs (72.p)Sovány győzelem de a lényeg a három pont.Első félidőben szinte végig birtokoltuk a ladbát és irányítottuk a

A 19. fordulóban Vasvárra látogatunk!

19. fordulóban Vasvárra látogatunk!Vasvár VSE - Körmendi FC 14:30U19: 12:30Játékvezető: Kovács Balázs Asszisztensek : Nagy Péter, Kondor PéterHAJRÁ KÖRMEND!!!

Edzői nyilatkozat a Celldömölki mérkőzést követően

Edzői nyilatkozatok a mérkőzés után!ifj. Molnár Károly: - Gratulálok a csapatomnak, most egy kicsit változott a koreográfia a bajnokságban, de hátravan még piszkosul nehéz tizenkettő.Koman Vladimir: - 14 ember ellen

Sima győzelem a rangadón!

3/3SIMA GYŐZELEM A RANGADÓN!!!Körmendi FC 3-1 Celldömölki VSE (1-0)Gólszerzők: Takács Márton 38.p ; Németh Balázs 65.p ; Niksz Tamás 75.pIll. Németh József 90.pJól kezdte csapatunk a mérkőzést, mindjárt az első

Jön a "rangadók rangadója"

A forduló játékosa

16. Forduló legjobb játékosa Horváth Patrik ! Gatulálunk!

Derbire fel!

Derbire fel!Szombaton valószínűleg az idei szezon legfontosabb mérkőzését játssza csapatunk! Hazai pályán fogadjuk a -jelenleg 1 ponttal - listavezető Celldömölk együttesét!Körmendi FC - Celldömölki VSE Szombat 14:00Körmend MTE Pálya (Sport u.)HAJRÁ

"kettőből kettő"!

2/2Sima győzelem a 17. fordulóban!!Körmendi FC 5-0 Kemenesallja FC (5-0)Már a mérkőzés elején Horváth Patrik két gyors góljával (4.p 6.p ) eldöntöttük a mérkőzést. A 12. percben a ötösön belül

Minden bizonnyal folytatódik a menetelés

Szombaton folytatódik a "tavaszi hadjárat" !!Körmendi FC - Kemenesalja FC 14:00U19 : 12:00HAJRÁ KÖRMEND!!!

Győzelem a nyitó fordulóban!

Győzelem a tavaszi szezon első bajnokiján!Körmendi FC - Rum KSC 6-1 (3-0)Gólszerzők: Németh B. (30p ; 59p ), Makai I. (34p) Horváth P. (35p), Niksz T. (47p), Czimber M. (63) ill.,