Megvan a Góllövőcipő

2019. október 04. 10:45:03  nyomtatási kép

Dévai Roland hasznosan játszott a szentgotthárdi csapat ellen

A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban a Körmendi FC az ötödik fordulóban a Szentgotthár­di VSE-t fogadta és 1-0-s első félidő után Sipos öt találatával 5-1-re győzött. A következő bajnokin a Rum KSC volt az ellenfele a Rá­ba-partiaknak. Varga P. góljával a piros-feketék szereztek vezetést (0-1), ám a második játékrészben a Rum előbb egyenlített majd a veze­tést is megszerezte (2-1). Somfalvi Péter együttese a hetedik játékna­pon a 12. helyről várta a 6. helyen álló Répcelakot. Sály P. kezdte a gólgyártást. 1-0-ás félidő után a fordulást követően Varga P., majd Sipos B. szerzett gólt. A végered­ményt Sály P. állította be. A 4-0-s körmendi győzelem a jelenlegi baj­nokság egyik meglepetéstalálko­zójává lépett elő. A helyzetek és a répcelaki védelmi hibák alapján akár még több góllal is