Ifj. Molnár Károly interjú

2019. június 30. 09:30:16  nyomtatási kép

Összegzésről, távlati tervekről beszélgettünk ifj. Molnár Károllyal.

Először is az utolsó forduló fiaskójáról szólt: „Jó meccsre volt kilátás a feljövőben levő Lukácsháza ellen. Jó
tempóban focizott mindkét gárda. Büntetőből Sipos volt eredményes, így 1-0-ra vezettünk. Nem sokkal később a hangosbemondó közölte, hogy a Cell’ 2-0-ra vezet a Király ellen. Ez a hír varázspálca-suhintásszerűen
talán tudat alatt rányomta a bélyegét a találkozó végkimenetelére. A szünetig kaptunk két gyors gólt (1-2). A
fordulás után is a Lukácsháza szerzett gólokat (1-4). Szépítésre még futotta,Sipos berúgta második tizenegyesét is (2-4). A hazaiaktól Balázst állították ki a játékvezetők, míg a győztes csapatból ketten is hiányoztak a végjátékra. Érdekes meccs volt, az biztos… A csapat mindenesetre teljesítette a kitűzött célt,
azaz a dobogós helyet. Idén a Celldömölk magasodott ki a mezőnyből, voltak szezonok, amikor mi, szóval a
többiek között a legjobbak lettünk. Sok sérültünk volt a bajnokság során (Czimber, Balikó), de Niksz és Sipos
is fél lábbal focizta végig az idényt. Mindenki tette a dolgát a társaságban a lehetőségeihez mérten. Amatőr
felállás, munka mellett nem rossz ez az eredmény.”

– Tizenegy év után felállsz a kispadról„

Közhely, de igaz, a csapatnak és nekem is új impulzusokra van szükségünk. Négy arany-, két ezüst- és egy bronzérem jött össze. Nem tűnök el Körmendről, az U16-tal foglalkozom majd. Az utánpótlás nagy kihívást
jelent. Kutasi Tibivel és László Zolival is kiváló kapcsolatot ápolunk,remélhetőleg lesz mire építeni. Az ifi is jól teljesített, a harmadik helyen zárt. Kurucz Ádám foglalkozik velük mostantól. A nagycsapatot Somfalvi Péter veszi át, ő Szombathelyről, az Illés Akadémiáról jön. Nyilvánvaló változások lesznek ősztől a keretben. A távozókról és az érkezőkről az utódom fog dönteni. Most annyi látszik, hogy Niksz Ausztriában folytatja, Balázs abbahagyja, Majthényi visszatér a Spartacushoz.Volt játékosaimnak, utódomnak sikeres jövőt kívánok ezúton is.

”A csapatnak az ezüstérmeket június 17-én adják át a Labdarúgó Szövetség képviselői a MJUS-ban.