Újra Második helyezett a csapat!

2019. május 20. 09:05:23  nyomtatási kép
A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában a Kiswire Szentgotthárd VSE jött Körmendre.
A régi rivális rangadóján a hazaiak az első félidőben két gólt tudtak szerezni, sőt volt két kapufájuk is. A második félidőben csökkent az iram, ennek ellenére megszületett a harmadik Körmendi FC-gól. A vendéglátóknak az is belefért a játékukba,hogy 11-est is kihagytak. A Gotthárd a végén tudott szépíteni.
Végeredmény: 3-1.

Gólszerzők:

Niksz, Sipos, Czimber.

A hétközi, május elsejei fordulóban meglepetésre a 11. helyezett
 Répcelak otthonában, 1-0-ra legyőzte a Körmendet. A 26. fordulóban eldőlt a bajnokság, a Celldömölk 3-0-ra verte a Vasvárt, ezzel megszerezték a bajnoki címet. Ekkor a körmendiek a Petőfi SE Vasszécsennyel mérkőztek idehaza. Az első negyedórában már 3-0-ra vezettek a házigazdák.
A félidőre ezt az eredményt megduplázták (6-0). A második játékrészben sok helyzetünket a vendégek kapusa bravúrral mentett. 7-1 lett a találkozó vége.

Gólszerzők:

Sipos (4), Balázs, Niksz és Takács

Mivel a Király SzE döntetlent (2-2) játszott a Lukácsházával, a Körmend újra a második helyre ugrott.
Csepregen az első félidőben Takács M. találatával 1-0 volt a vendégek javára,ám a 92. percben a hazaiak
egyenlítettek, így 1-1-gyel végződött a meccs. Három forduló van hátra a pontvadászatból: jön a Vasvár, megyünk
Rábapatyra, illetve az utolsó fordulóban idehaza a Lukácsházával kell mérkőzni.