Elrajtolt a 2019-2020 -as szezon

2019. augusztus 30. 16:20:49  nyomtatási kép

Németh M. próbálja leszerelni a Celldömölki csapat támadóját (háttérben Majtényi D.)

Körmendi FC-Celldömölki VSE 0-5

Elkezdődött a pontvadászat a megyei I-es labdarúgó-bajnokságban.

A Körmendi FC a CVSE Vulkánfürdőt látta vendégül és alapos vereséget szenvedett.

Végeredmény 0-5, a szünetben 0-3.

A hazaiak a Farkas M., Varga(Buti), Sály, Marton (Jován), Takács M. (Takács Á.), Majthényi, Sipos, Czimber, Tompa, (Németh M.), Rákhely, Kis-Nemes

felállásban hazai pályán nagyarányú verésbefutottak.

A Celldömölk egyvitatható tizenegyessel szerzett vezetést. A félidőre már 0-3 volt az állás.

A Körmend kitámadott, de ezzel további gólszerzési lehetőségekhez juttatta ellenfelét.

A hazaiaknál a góllövőcipőt az öltözőben hagyták a fiúk…

Mindkét csapatnál új tréner mutatkozott be a bajnoki szezonnyitó találkozón.

Ez a tavalyi bajnoknak sikerült jól, mivel Haraszti Zsolt együttese idegenben gázolta le a tavalyi ezüstérmes Rába-partiakat, akik

Somfalvi Péterszakmai irányításával vágtak a 2019/2020-as idénynek.

A második fordulóban Egyházasrádóccal meccseltek idegenben a körmendiek.

A szomszédvári rangadó első félideje 1-0-s rádóci előnyt hozott. Labdabirtoklásban jól teljesítettek a vendégek. A fordulást követően Takács M. egyenlített.

Végre sikerült gólt szerezni, egalizálni, de az eufória nem tartott sokáig, mert a középkezdés után újabb gólt kapott a Körmend.

Végeredmény 1-2.

Somfalvi Péter vezetőedző elmondta, hogy ő a munkában és a hajtós meccsekben hisz.

Bízik benne, hogy ez a szellemiség átragad a játékosaira is.

Sajnos Egyházasrádócon lesérült Sipos, Rákhely és Kis-Nemes.

A következő, harmadik fordulóban, augusztus 31-én, szombaton a Lukácsházát fogadja a Körmendi FC.

Szerdán a 2. forduló mérkőzéseivel folytatódott a Halmosi Zoltánról elnevezett megyei Magyar Kupa ,

ahol a Körmendi FC gárdája a Rábatótfalu ellen lépett pályára.

A végeredmény a körmendiek javára 7-1-es győzelem lett. 1-2.