2016. március 19. 21:45:38  nyomtatási kép

SIMA GYŐZELEM A RANGADÓN!!!

Körmendi FC 3-1 Celldömölki VSE (1-0)
Gólszerzők: Takács Márton 38.p ; Németh Balázs 65.p ; Niksz Tamás 75.p
Ill. Németh József 90.p

Jól kezdte csapatunk a mérkőzést, mindjárt az első helyzet a miénk volt. 38. Percben egy ide oda pattogó labdát Horváth Patrik fejelt vissza a kapufától és erre érkezett TAKÁCS MÁRTON aki nem hagyta kihasználatlanúl a helyzetet 1-0. A 40. percben a Celldömölk játékosa Bodor Tibor kíméletlenül rácsúszott a labdát birtokló Niksz Tamásra , egyből villant a PIROS LAP (jogosan)!
Második félidőt ismét jól kezdtünk a 65. percben a sokadik ziccert már nem hibáztuk el igy a kipattanót NÉMETH BALÁZS értékesítette!
75. Percben NIKSZ TAMÁS egy egyéni akcióját kővetően szerzett gólt!
Mérkőzés hatralévő részében birtokoltuk a labdát és ahogy az egész mérkőzésen a játékot is irányítottuk.
90. Percben egy kétes szituació után szabadrúgást ítelt a bíró és ezzel "szépített" a Celldömölk.
Megérdemelten nyerte meg csapatunk a rangadót és ezzel az élre ugrott, így 2pontal vezeti a bajnokságot!

U19
Utánpótáls csapatunk óriási sikert aratott a Celldömölki csapat ellen !

Körmendi FC 1-0 Celldömölki VSE (0-0)
Gólszerző: Varga Bence

Szenzációs védekezés meghozta eredményét a második félidő elején Varga Bence állt oda a szöglethez majd kapura tekerte és gólett belőle bár kellett a kapus bizonytalansága is! Hajtott küzdőtt a csapat és megérdemelten nyerte meg a mérkőzést !