vezetőedző

Góllövő
4'

Vaspöri Zoltán nyilatkozata a Kőszeg elleni mérkőzésről:

A szezonnyitó mérkőzést jól kezdtük, hiszen már a 4. percben megszereztük a vezetést. Ezt követően sok pontatlanság és egyéni hibák csúsztak a játékunkba, aminek következményeként kiegyenlített a kőszegi csapat. Jobbára mezőnyben folyt a játék némi hazai fölénnyel,de sajnos az adódó helyzeteket nem sikerült gólra váltani. A 2. félidő derekán szintén egy egyéni hiba után gólt kaptunk. A kezdeti sokk után, elkezdtünk jobban játszani,de a gólhelyzetek befejezésénél nem koncentráltunk eléggé,így vereséggel kezdtük a bajnokságot.

18

71'

HORVÁTH DOMINIK helyett

2

CSEFKÓ ÁRON

84'

8

91'

HORVÁTH PATRIK helyett

12

71'

Góllövő

56'

90'

Vaspöri Zoltán véleményét az alábbiakban olvashatják:

Az első forduló kudarcát szerette volna feledtetni  a csapat ezen a mérkőzésen, ennek megfelelően szervezetten,fegyelmezetten kezdtük a meccset. Mivel már a 10. perc körül megeredt az eső az amúgy sem túl jó minőségű pálya csúszóssá vált és ez nem könnyítette meg a helyzetünket. Védekezésünk mint a védelemben mint a középpályán jól működött támadásaink a kevés mozgás és az üres területek bejátszásának elmaradása miatt többször sikertelenné  váltak. A második félidőben  sarokrúgást kővetően  sikerült megszereznünk a vezetést,  amelyet  az ellenfél egy bírói hiba után egalizált. A csapat erejét mutatja  hogy a 90. percben egy oldal szabadrúgás után sikerült megszereznünk  a nagyon fontos 3 pontot.