Remekelt a serdülőcsapat a városi derbin!

2005. május 10. 12:17:34  nyomtatási kép

Lejátszotta tavaszi harmadik bajnoki mérkőzését is a serdülő csapat.A Kék Sünik ULC elleni mérkőzés tétje,hogy a győztes óriási lépést tehet a megyei döntő felé,hiszen a forduló előtt mindkét együttes azonos pontszámmal állt a tabella 1-2.helyén.

KÖRMENDI FC-KÉK SÜNIK ULC    5-1  (2:0)
MTE sportpálya 50 néző  Vezette: Szabó Z.

KFC:Németh(Gecse)-Kurucz,Lukács,Dévai,Nagy-Sidó, Havlik(Papp),Takács,Horváth(Matiz)-Bősze(Jóna),Vass (Winkelbauer)

KSULC:Nagy(SzakályD.)-Farkas,Kiskós(Sipos),Kisnemes, Pánder(Gampel)-SzakályA.(Francz),Horváth R.,Sály,Mesterházi (Vilics)- Horváth D.,Simon(Varga)

2.perc:Vass mesteri indításával Bősze lépett ki a védők között és 13 m-ről a jobb alsóba helyezett.1-0
11.perc:Ismét Vass volt a feladó,s a címzett ezúttal is Bősze aki a kifutó Nagy mellett elgurította a játékszert, amely a bal alsóban landolt. 2-0
42.perc:Vass harmadik gólpassza!Ezúttal Sarokrúgás után ívelt a berobbanó Lukács fejére,aki a rövid sarokba bólintotta a labdát. 3-0
69.perc:Nagy szlalomozott végig a bal oldalon a védők között ,lövését Szakály D. parádés reflexel hárította,de a kipattanóra Takács érkezett és elemi erővel a kapuba bombázott. 4-0
75.perc:A lesre játszó védők között Varga lépett ki,s higgadtan helyezett 10 m-ről a jobb alsó sarokba. 4-1
76.perc:Rögtön a középkezdés után Nagy iramodott meg a bal oldalon, s remek ütemben ugratta ki Winkelbauert aki higgadtan elfektette a hálóőrt és az üres kapuba passzolt. 5-1

A minden csapatrészben kiváló teljesítményt nyújtó hazai csapat ilyen arányban is megérdemelt
győzelmet aratott a mezőnyben gyengén futballozó,s enerváltan mozgó riválisa felett.
A Körmendi FC ezúton köszönti Winkelbauer Lászlót, aki súlyos sérülése után góllal tért vissza a gárdához.